Nasi pacjenci 2006

Nasi Pacjenci

Przedstawiamy naszych najmilszych pacjentów, których obecność w gabinecie pozostawiła niezatarte wrażenia.

 • Paweł jest naszym, zawsze mile widzianym pacjentem. Nie bawi się już zabawkami, ale namiętnie przemierza internetowe strony. Czy się ucieszy, gdy zobaczy tam swoje zdjęcie? Trzymamy za Ciebie kciuki i czekamygdy nas odwiedziszpo Nowym Roku.
  Paweł jest naszym, zawsze mile widzianym pacjentem. Nie bawi się już zabawkami, ale namiętnie przemierza internetowe strony. Czy się ucieszy, gdy zobaczy tam swoje zdjęcie? Trzymamy za Ciebie kciuki i czekamygdy nas odwiedziszpo Nowym Roku.
 • Na każdym palcu pierścionek. Angeliko - na kolejne pierścionki brakuje już miejsca na twoich paluszkach. Może Mikołaj podaruje Ci jakąś szkatułkę, by się nie pogubiły?
  Na każdym palcu pierścionek. Angeliko - na kolejne pierścionki brakuje już miejsca na twoich paluszkach. Może Mikołaj podaruje Ci jakąś szkatułkę, by się nie pogubiły?
 • Filip bez wahania powiedział, że chce mieć swoje zdjęcie w internecie. Spełniamy twoje życzenie jako nagroda za wspaniałą postawę w gabinecie.
  Filip bez wahania powiedział, że chce mieć swoje zdjęcie w internecie. Spełniamy twoje życzenie jako nagroda za wspaniałą postawę w gabinecie.
 • Kiedyś Dawid miał uśmiechniętą minę tylko, gdy wchodził do gabinetu. Teraz tajemniczy uśmiech towarzyszy mu stale.
  Kiedyś Dawid miał uśmiechniętą minę tylko, gdy wchodził do gabinetu. Teraz tajemniczy uśmiech towarzyszy mu stale.
 • Ta dżinsowa Panienka to Natalka. Tajemniczy wyraz twarzy skrywa jej wesołe usposobienie i radosny uśmiech.
  Ta dżinsowa Panienka to Natalka. Tajemniczy wyraz twarzy skrywa jej wesołe usposobienie i radosny uśmiech.
 • Adrianna i Kordian są naszymi stałymi gośćmi. Bardzo dobrze znają gabinet, jednak zainteresowania Adrianny pracą lekarzy wykracza daleko poza zwykłą ciekawość. Możew przyszłościzostanie dentystką?
  Adrianna i Kordian są naszymi stałymi gośćmi. Bardzo dobrze znają gabinet, jednak zainteresowania Adrianny pracą lekarzy wykracza daleko poza zwykłą ciekawość. Możew przyszłościzostanie dentystką?
 • Wiktor, mimo że ma tylko 3 lata zachował podczas leczenia postawę dorosłego pacjenta. W trakcie wizyty tak pochłonęła go akcja bajki oglądanej na ekranie, że zażyczył sobie założenie kolejnej różowej plomby by dokończyć oglądanie
  Wiktor, mimo że ma tylko 3 lata zachował podczas leczenia postawę dorosłego pacjenta. W trakcie wizyty tak pochłonęła go akcja bajki oglądanej na ekranie, że zażyczył sobie założenie kolejnej różowej plomby by dokończyć oglądanie
 • Jakub jest nadzwyczaj grzecznym pacjentem. Współpraca z nim na fotelu jest dojrzałą rozmową, pełną wzajemnego zrozumienia.
  Jakub jest nadzwyczaj grzecznym pacjentem. Współpraca z nim na fotelu jest dojrzałą rozmową, pełną wzajemnego zrozumienia.
 • Nikola jest prawdziwie wielką damą gdy przychodzi do nas. Jednak wśród zabawek wybiera wszystko - poza pierścionkami.
  Nikola jest prawdziwie wielką damą gdy przychodzi do nas. Jednak wśród zabawek wybiera wszystko - poza pierścionkami.
 • Mateusz zapatrzony w świat bajek na ekranie nie zauważa nas w gabinecie. Po wizycie zachwyca się szczoteczkami do mycia zębów.Na pewnoperfekcyjnie dba o higienę zębów?
  Mateusz zapatrzony w świat bajek na ekranie nie zauważa nas w gabinecie. Po wizycie zachwyca się szczoteczkami do mycia zębów.Na pewnoperfekcyjnie dba o higienę zębów?
 • Błażej z dumą przyznaje, że pozbył się dwóch korzeni.
  Błażej z dumą przyznaje, że pozbył się dwóch korzeni.
 • Kacper jest wielbicielem Pinokia i kolekcjonuje kolorowe plomby. Właśnie uzupełnił ich zeztaw o kolory pomarańczowy i niebieski.
  Kacper jest wielbicielem Pinokia i kolekcjonuje kolorowe plomby. Właśnie uzupełnił ich zeztaw o kolory pomarańczowy i niebieski.
 • Od chwili gdy do gabinetu wszedł Karol, uśmiech nie opuszczał jego twarzy.
  Od chwili gdy do gabinetu wszedł Karol, uśmiech nie opuszczał jego twarzy.
 • Jakub swoją pogodą ducha pokonał wszelkie obawy i wątpliwości. Na jego twarzy pozostała tylko duma z siebie.
  Jakub swoją pogodą ducha pokonał wszelkie obawy i wątpliwości. Na jego twarzy pozostała tylko duma z siebie.
 • Przyjaciele mówią na nią Kasia i trzeba przyznać, że w różowym jej do twarzy.
  Przyjaciele mówią na nią Kasia i trzeba przyznać, że w różowym jej do twarzy.
 • Marcin zdecydował, że zawsze będzie się uśmiechał. Wybrał "kolorową" ortodoncję
  Marcin zdecydował, że zawsze będzie się uśmiechał. Wybrał "kolorową" ortodoncję
 • Kiedy po raz pierwszy Martynka weszła do naszego gabinetu, wiedzieliśmy, że będzie to owocna wizyta. Przy zakładaniu zielonej plomby zachowywała sie jak doświadczona pacjentka. Zasłużyła na nagrodę. Oczywiście wybrała jelonka i ...
  Kiedy po raz pierwszy Martynka weszła do naszego gabinetu, wiedzieliśmy, że będzie to owocna wizyta. Przy zakładaniu zielonej plomby zachowywała sie jak doświadczona pacjentka. Zasłużyła na nagrodę. Oczywiście wybrała jelonka i ...