Nasi pacjenci 2015 rok

Nasi Pacjenci

Cyprian jest niesamowitym pacjentem. Jak filmowy Spiderman ukrywa swoją twarz pod maską. Dlatego przed każdą wizytą wkłada strój Walle'go. A może to dzięki temu przebraniu za każdym razem jest dzielny jak jego bohater.

 

 

 

 

 

 • Cyprian jest niesamowitym pacjentem. Jak filmowy Spiderman ukrywa swoją twarz pod maską. Dlatego przed każdą wizytą wkłada strój Walle'go. A może to dzięki temu przebraniu za każdym razem jest dzielny jak jego bohater.
  Cyprian jest niesamowitym pacjentem. Jak filmowy Spiderman ukrywa swoją twarz pod maską. Dlatego przed każdą wizytą wkłada strój Walle'go. A może to dzięki temu przebraniu za każdym razem jest dzielny jak jego bohater.
 • Julia przyszła na wizytę w naszej klinice ze swoim bratem Olekiem. Olek pilnie przyglądał się pracy lekarza i sam asystował podczas wizyty. Na koniec dumnie stwierdził - wszystko będzie dobrze.
  Julia przyszła na wizytę w naszej klinice ze swoim bratem Olekiem. Olek pilnie przyglądał się pracy lekarza i sam asystował podczas wizyty. Na koniec dumnie stwierdził - wszystko będzie dobrze.
 • Bartek zawsze na wizycie u nas jest grzeczny i bardzo dzielny. Po wizycie postanowił zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Powiedział nam, że jak każdy chłopak uwielbia grac w piłkę nożną. W przyszłości chciałby zostać zawodnikiem drużyny piłkarskiej, tak jak jego wujek Łukasz.
  Bartek zawsze na wizycie u nas jest grzeczny i bardzo dzielny. Po wizycie postanowił zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Powiedział nam, że jak każdy chłopak uwielbia grac w piłkę nożną. W przyszłości chciałby zostać zawodnikiem drużyny piłkarskiej, tak jak jego wujek Łukasz.
 • Aleksander towarzyszył podczas wizyty ortodontycznej swojej siostrze Hani. Zainteresowały go bardzo nasze szczoteczki. W pierwszej kolejności sprawdzał stan uzębienia ziolonego smoka, a następnie dopasowywał najwłaściwszą szczoteczkę.
  Aleksander towarzyszył podczas wizyty ortodontycznej swojej siostrze Hani. Zainteresowały go bardzo nasze szczoteczki. W pierwszej kolejności sprawdzał stan uzębienia ziolonego smoka, a następnie dopasowywał najwłaściwszą szczoteczkę.
 • Julia odwiedziła nas razem ze swoją siostrą Laurą. Jest od niej starsza i chętnie pomaga mamusi troskliwie opiekując się siostrzyczką. Julia uwielbia rysować. W naszym kąciku zabaw mogła pokazać swój talent.
  Julia odwiedziła nas razem ze swoją siostrą Laurą. Jest od niej starsza i chętnie pomaga mamusi troskliwie opiekując się siostrzyczką. Julia uwielbia rysować. W naszym kąciku zabaw mogła pokazać swój talent.
 • Dominik zawsze towarzyszy swojej mamusi kiedy odwiedza naszą klinikę. Gdy mama siedzi na fotelu, Dominik nie nudzi się i z wielkim zaangażowaniem szczotkuje zęby naszej maskotce, którą nazywa Dinkiem. Z pewnością tak samo skutecznie dba o swoje ząbki, więc o ich zdrowie może być spokojny.
  Dominik zawsze towarzyszy swojej mamusi kiedy odwiedza naszą klinikę. Gdy mama siedzi na fotelu, Dominik nie nudzi się i z wielkim zaangażowaniem szczotkuje zęby naszej maskotce, którą nazywa Dinkiem. Z pewnością tak samo skutecznie dba o swoje ząbki, więc o ich zdrowie może być spokojny.
 • Marysia i Joasia to siastrzyczki, odwiedzją nas zawsze razem. Podczas ostatniej wizyty Marysia uśmiechnieta siedziała na fotelu i przytulała swoje ulubione lalki. Wspólnie oglądały bajkę podczas leczenia. W tym czasie Joasia szczoteczką elektryczną wyczyściła wszystkie zęby gabinetowemu smokowi.
  Marysia i Joasia to siastrzyczki, odwiedzją nas zawsze razem. Podczas ostatniej wizyty Marysia uśmiechnieta siedziała na fotelu i przytulała swoje ulubione lalki. Wspólnie oglądały bajkę podczas leczenia. W tym czasie Joasia szczoteczką elektryczną wyczyściła wszystkie zęby gabinetowemu smokowi.
 • Weronika i Wojtek to bardzo zgrane rodzeństwo. Podczas wizyty Weroniki, Wojtuś wcielił się w rolę asystenta. W wielkim skupieniu asystował podczas zabieu swojej siostry. Ta wyczerpująca praca sprawiła mu też wiele radości, co widać po świetnym humorze.
  Weronika i Wojtek to bardzo zgrane rodzeństwo. Podczas wizyty Weroniki, Wojtuś wcielił się w rolę asystenta. W wielkim skupieniu asystował podczas zabieu swojej siostry. Ta wyczerpująca praca sprawiła mu też wiele radości, co widać po świetnym humorze.
 • Ola to z pewnością przyszła dentystka. Jak widać na zdjęciach wspaniale radzi sobie z lakowaniem zębów naszemu smokowi. Z taką samą sumiennością dba o swoje ząbki. Sama wchodzi do gabinetu i ze smokiem na kolanach, prosi o zalakowanie wszystkich stałych szóstek.
  Ola to z pewnością przyszła dentystka. Jak widać na zdjęciach wspaniale radzi sobie z lakowaniem zębów naszemu smokowi. Z taką samą sumiennością dba o swoje ząbki. Sama wchodzi do gabinetu i ze smokiem na kolanach, prosi o zalakowanie wszystkich stałych szóstek.
 • Zuzia bardzo lubi odwiedzać nasz gabinet. Z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę i kolejną bajkę jaką obejrzy podczas leczenia. Czekając na spotkanie z dentystą, w poczekalni zaprzyjaźniała się z naszym gabinetowym pieskiem.
  Zuzia bardzo lubi odwiedzać nasz gabinet. Z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę i kolejną bajkę jaką obejrzy podczas leczenia. Czekając na spotkanie z dentystą, w poczekalni zaprzyjaźniała się z naszym gabinetowym pieskiem.
 • Wojtek pierwszy raz odwiedził naszą klinikę. Bez zbędnej zwłoki wyleczył sobie ząbka i uzyskał tytuł „Dzielny Pacjent“, co zostało potwierdzone stowowym medalem. Tuż po wizycie powiedział nam, że w przyszłości chce zostać dentystą i zakładać kolorowe wypełnienia.
  Wojtek pierwszy raz odwiedził naszą klinikę. Bez zbędnej zwłoki wyleczył sobie ząbka i uzyskał tytuł „Dzielny Pacjent“, co zostało potwierdzone stowowym medalem. Tuż po wizycie powiedział nam, że w przyszłości chce zostać dentystą i zakładać kolorowe wypełnienia.