Nasi pacjenci 2016 rok

Nasi Pacjenci

Zuzanna przyszła na wizytę ubrana w sukienkę swojej ulubionej bohaterki z filmu Disneya - Elzy. Oświadczyła nam, że chce mieć zdrowy i piękny uśmiech jak Elza. Dlatego regularnie przychodzi na wizyty do Pani doktor Beaty Nowak. Wie też, że leczenie jest fajniejsze jeśli doda się nieco „wesołych bąbelków", czyli podtlenku azotu. Bardzo nas cieszy dbałość Zuzanny o ząbki.

 • Zuzanna przyszła na wizytę ubrana w sukienkę swojej ulubionej bohaterki z filmu Disneya - Elzy. Oświadczyła nam, że chce mieć zdrowy i piękny uśmiech jak Elza. Dlatego regularnie przychodzi na wizyty do Pani doktor Beaty Nowak. Wie też, że leczenie jest fajniejsze jeśli doda się nieco „wesołych bąbelków", czyli podtlenku azotu. Bardzo nas cieszy dbałość Zuzanny o ząbki.
  Zuzanna przyszła na wizytę ubrana w sukienkę swojej ulubionej bohaterki z filmu Disneya - Elzy. Oświadczyła nam, że chce mieć zdrowy i piękny uśmiech jak Elza. Dlatego regularnie przychodzi na wizyty do Pani doktor Beaty Nowak. Wie też, że leczenie jest fajniejsze jeśli doda się nieco „wesołych bąbelków", czyli podtlenku azotu. Bardzo nas cieszy dbałość Zuzanny o ząbki.
 • Świąteczną atmosferę wyczuwa się już coraz bardziej. Julia zaskoczyła nas dzisiaj swoimi świątecznymi dodatkami ... Gratulujemy pomysłowości. W recepcji też zagościli pomocnicy Świętego Mikołaja, obdarowując każde dziecko słodkim upominkiem.
  Świąteczną atmosferę wyczuwa się już coraz bardziej. Julia zaskoczyła nas dzisiaj swoimi świątecznymi dodatkami ... Gratulujemy pomysłowości. W recepcji też zagościli pomocnicy Świętego Mikołaja, obdarowując każde dziecko słodkim upominkiem.
 • Właśnie mieliśmy niezapowiedzianą kontrolę jakości naszego kącika zabaw na pierwszym piętrze kliniki. Pod lupę Wiktorii i Samanty poszły pluszaki, kredki, kolorowanki i nasze wielkie pudło z zabawkami. Dziewczynki wystawiły Stomatologii Uśmiechnij się ocenę wzorową i zapraszają do nas wszystkie dzieci.
  Właśnie mieliśmy niezapowiedzianą kontrolę jakości naszego kącika zabaw na pierwszym piętrze kliniki. Pod lupę Wiktorii i Samanty poszły pluszaki, kredki, kolorowanki i nasze wielkie pudło z zabawkami. Dziewczynki wystawiły Stomatologii Uśmiechnij się ocenę wzorową i zapraszają do nas wszystkie dzieci.
 • W dniu dzisiejszym odwiedziły nasz gabinet Oliwia i Jagoda. Obie dziewczynki umówione były na wizytę u dr Joanny Zaremby. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie oraz naszą gabinetową maskotką.
  W dniu dzisiejszym odwiedziły nasz gabinet Oliwia i Jagoda. Obie dziewczynki umówione były na wizytę u dr Joanny Zaremby. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie oraz naszą gabinetową maskotką.
 • Remigiusz jest kolejnym dzielnym pacjentem naszej kliniki. Ma zaledwie 5 lat, a śmiało można go określić super-bohaterem. Remik dba o swoje ząbki i nawet sam przypomina mamie, że już czas na wizytę u dentysty. Tak trzymaj …
  Remigiusz jest kolejnym dzielnym pacjentem naszej kliniki. Ma zaledwie 5 lat, a śmiało można go określić super-bohaterem. Remik dba o swoje ząbki i nawet sam przypomina mamie, że już czas na wizytę u dentysty. Tak trzymaj …
 • Michalina odwiedziła nasz gabinet razem z tatą. Z wielką gracją i zaangażowaniem wykonała profesjonalny przegląd naszemu gabinetowemu przyjacielowi. Na koniec uśmiech konika został uhonorowany kolorową plombą założoną przez dzielną pacjentkę.
  Michalina odwiedziła nasz gabinet razem z tatą. Z wielką gracją i zaangażowaniem wykonała profesjonalny przegląd naszemu gabinetowemu przyjacielowi. Na koniec uśmiech konika został uhonorowany kolorową plombą założoną przez dzielną pacjentkę.
 • Filip w przyszłości pragnie zostać strażakiem, tak jak jego tata. Pewnie dla tego był tak dzielny podczas wizyty. Życzymy mu spełnienia marzeń i radosnego uśmiechu. Takiego jak po dzisiejszej wizycie u nas.
  Filip w przyszłości pragnie zostać strażakiem, tak jak jego tata. Pewnie dla tego był tak dzielny podczas wizyty. Życzymy mu spełnienia marzeń i radosnego uśmiechu. Takiego jak po dzisiejszej wizycie u nas.
 • Dzisiaj odwiedziły nas bliźniaczki Agatka i Magda. Bardzo zainteresowały je nasze gabinetowe zwierzaki. Pewnie i one sprawiły, że obie dziewczynki wyszły z gabinetu zadowolone i pełne uśmiechu.
  Dzisiaj odwiedziły nas bliźniaczki Agatka i Magda. Bardzo zainteresowały je nasze gabinetowe zwierzaki. Pewnie i one sprawiły, że obie dziewczynki wyszły z gabinetu zadowolone i pełne uśmiechu.
 • Kacper jest naszym pacjentem ortodontycznym, a jego młodszy brat dzielnym towarzyszem. Dzisiaj zangażował się w przegląd naszego gabinetowego pupila smoka. I jak nie kochać swojej pracy. Takie chwile sprawiają tylko radość na naszych twarzach.
  Kacper jest naszym pacjentem ortodontycznym, a jego młodszy brat dzielnym towarzyszem. Dzisiaj zangażował się w przegląd naszego gabinetowego pupila smoka. I jak nie kochać swojej pracy. Takie chwile sprawiają tylko radość na naszych twarzach.
 • Zosia, kiedy przychodzi na wizyty ortodontyczne, „zaraża“ wszystkich swoim uśmiechem i pozytywną energią. Dzisiaj w kąciku zabaw namolawała przepiękny rysunek i przyniosła go nam pokazać do gabinetu. Jest naprawdę uroczy.
  Zosia, kiedy przychodzi na wizyty ortodontyczne, „zaraża“ wszystkich swoim uśmiechem i pozytywną energią. Dzisiaj w kąciku zabaw namolawała przepiękny rysunek i przyniosła go nam pokazać do gabinetu. Jest naprawdę uroczy.
 • Dzisiaj gościliśmy siostry Lenę i Janę. W trakcie oczekiwania na wizytę odkrywały zakamarki naszej kliniki. Szczególnym odkryciem były roślinne kule.
  Dzisiaj gościliśmy siostry Lenę i Janę. W trakcie oczekiwania na wizytę odkrywały zakamarki naszej kliniki. Szczególnym odkryciem były roślinne kule.
 • Maja umówina była dzisiaj na wizytę kontrolną u ortodonty. Ponieważ wzorowo nosi aparat i daba o swoje zęby, otrzymała wiele pochwał. Największą radość sprawiła jej możliwość osobistego asystowania podczas zabiegu swojej mamy. Mama nie tylko była zadowolona ale i dumna z umiejetności Maji.
  Maja umówina była dzisiaj na wizytę kontrolną u ortodonty. Ponieważ wzorowo nosi aparat i daba o swoje zęby, otrzymała wiele pochwał. Największą radość sprawiła jej możliwość osobistego asystowania podczas zabiegu swojej mamy. Mama nie tylko była zadowolona ale i dumna z umiejetności Maji.
 • Konstancja i Dominika odwiedziły nasz gabinet wspólnie ze swoją mamą. Oczekując aż mama skończy wiytę u dentysty, siostry z zainteresowaniem wypełniły ten czas zabawą w naszym kąciku zabaw.
  Konstancja i Dominika odwiedziły nasz gabinet wspólnie ze swoją mamą. Oczekując aż mama skończy wiytę u dentysty, siostry z zainteresowaniem wypełniły ten czas zabawą w naszym kąciku zabaw.
 • Nikola leczy się u nas ortodontycznie i na każdą wizytę przynosi własnoręcznie wykonany upominek. Dzisiaj dla pani ortodonty Arlety Jażdżewskiej zrobiła wisiorek w kształcie ząbka. Ten sympatyczny prezent przez cały dzień był ozdobą pani doktor.
  Nikola leczy się u nas ortodontycznie i na każdą wizytę przynosi własnoręcznie wykonany upominek. Dzisiaj dla pani ortodonty Arlety Jażdżewskiej zrobiła wisiorek w kształcie ząbka. Ten sympatyczny prezent przez cały dzień był ozdobą pani doktor.
 • Nadia jest naszą bardzo dzielną pacjentką. Jej odwaga zachwyca nas na każdej wizycie, a dzisiaj pokazała nam się w stroju księżniczki. Zawsze jest uśmiechnięta, bo wie, że szczęśliwe ząbki to zdrowe ząbki.
  Nadia jest naszą bardzo dzielną pacjentką. Jej odwaga zachwyca nas na każdej wizycie, a dzisiaj pokazała nam się w stroju księżniczki. Zawsze jest uśmiechnięta, bo wie, że szczęśliwe ząbki to zdrowe ząbki.
 • Mikołaj odbył dzisiaj swoją pierwszą wizytę u ortodonty. Spełniło się jego jedno z wielu marzeń. Dostał aparat ortodontyczny przypominający jego ulubioną postać z filmu „Spider Men". Powiedział też nam, że chce być sławny i bogaty. Życzymy Ci tego, bo przecież marzenia się spełniają.
  Mikołaj odbył dzisiaj swoją pierwszą wizytę u ortodonty. Spełniło się jego jedno z wielu marzeń. Dostał aparat ortodontyczny przypominający jego ulubioną postać z filmu „Spider Men". Powiedział też nam, że chce być sławny i bogaty. Życzymy Ci tego, bo przecież marzenia się spełniają.
 • Mały Maciek podczas oczekiwania na kontrolę ząbków, bawił się w małego dentystę. Uczył się w jaki sposób leczone są zęby. Swoje pierwsze leczenie zębów ma już za sobą. Przeprowadził je naszemu gabinetowemu Smokowi. Kto wie, może to zapowiedz przyszłości świetnego stomatologa.
  Mały Maciek podczas oczekiwania na kontrolę ząbków, bawił się w małego dentystę. Uczył się w jaki sposób leczone są zęby. Swoje pierwsze leczenie zębów ma już za sobą. Przeprowadził je naszemu gabinetowemu Smokowi. Kto wie, może to zapowiedz przyszłości świetnego stomatologa.
 • Tymek, podczas ostatniej wizyty w naszym gabinecie, miał wykonane ozonowanie ząbka. Po wyjściu z gabinetu, szybciutko narysował nam jak wygląda bakteria po takim zabiegu. Od razu widać, że jest coraz bardziej niemrawa i za chwilę zupełnie straci ochotę do niszczenia zębów.
  Tymek, podczas ostatniej wizyty w naszym gabinecie, miał wykonane ozonowanie ząbka. Po wyjściu z gabinetu, szybciutko narysował nam jak wygląda bakteria po takim zabiegu. Od razu widać, że jest coraz bardziej niemrawa i za chwilę zupełnie straci ochotę do niszczenia zębów.
 • Jakub, po wizycie w naszym gabinecie, może być przedstawiany jako przykład wzorowego pacjenta. Na dowód tego Pani Doktor nagrodziła go specjalnym dyplomem, za piękny zdrowy uśmiech.
  Jakub, po wizycie w naszym gabinecie, może być przedstawiany jako przykład wzorowego pacjenta. Na dowód tego Pani Doktor nagrodziła go specjalnym dyplomem, za piękny zdrowy uśmiech.