Nasi pacjenci 2007

Nasi Pacjenci

Przedstawiamy naszych miłych pacjentów, których obecność w gabinecie pozostawiła niezatarte wrażenia.
 

 • Aleksander jest bardzo wesołym chłopcem. Z zadowoloną miną ogląda swoją ulubioną bajke podczas leczenia zębów. Zawsze z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu tak, że i nam od razu robi się wesoło.
  Aleksander jest bardzo wesołym chłopcem. Z zadowoloną miną ogląda swoją ulubioną bajke podczas leczenia zębów. Zawsze z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu tak, że i nam od razu robi się wesoło.
 • Na zwykłym fotelu w gabinecie siedział każdy,ale Mikołajowi bardziej przypadł do gustu nieco starszy fotel i z ciekawościa sprawdzał jego walory. Ciekawe ile osób na nim siedziało, zanim stał się ozdobą poczekalni?
  Na zwykłym fotelu w gabinecie siedział każdy,ale Mikołajowi bardziej przypadł do gustu nieco starszy fotel i z ciekawościa sprawdzał jego walory. Ciekawe ile osób na nim siedziało, zanim stał się ozdobą poczekalni?
 • Karolina prosto z zawodów sportowych przyjechała do naszego gabinetu. Jej uśmiechnięta buzia świadczy jak bardzo jest zadowolna ze swoich wyników. Pierwsze miejsce w powiatowych rozgrywkach w pinponga to wielki wyczyn. Gratulujemy Ci wszyscy wspaniałych sukcesów i życzymy byś z każdych zawodów wracała tak uśmiechnieta jak dzisiaj.
  Karolina prosto z zawodów sportowych przyjechała do naszego gabinetu. Jej uśmiechnięta buzia świadczy jak bardzo jest zadowolna ze swoich wyników. Pierwsze miejsce w powiatowych rozgrywkach w pinponga to wielki wyczyn. Gratulujemy Ci wszyscy wspaniałych sukcesów i życzymy byś z każdych zawodów wracała tak uśmiechnieta jak dzisiaj.
 • Natalia postanowiła, że tym razem założymy do zęba niebieską plombę. Wytrwale siedziała na fotelu, ogladając swoją ulubioną bajkę. Po zakończeniu wizyty otrzymała od nas dyplom za to, że tak pieknie dba o ząbki.
  Natalia postanowiła, że tym razem założymy do zęba niebieską plombę. Wytrwale siedziała na fotelu, ogladając swoją ulubioną bajkę. Po zakończeniu wizyty otrzymała od nas dyplom za to, że tak pieknie dba o ząbki.
 • Jak zawsze, Wiktoria przywitała nas szerokim uśmiechem. Wybrała sobie różowy kolor plomby, bo to jej ulubiony. Mama i Babcia z dumą patrzyły, jak ta mała dama siedziała na fotelu. Po zakończeniu leczenia Wiktoria wybrała sobie nagrodę, a od nas otrzymała dyplom "Dzielnego Pacjenta".
  Jak zawsze, Wiktoria przywitała nas szerokim uśmiechem. Wybrała sobie różowy kolor plomby, bo to jej ulubiony. Mama i Babcia z dumą patrzyły, jak ta mała dama siedziała na fotelu. Po zakończeniu leczenia Wiktoria wybrała sobie nagrodę, a od nas otrzymała dyplom "Dzielnego Pacjenta".
 • Klaudia to nasza kolejna, dzielna pacjentka. Tym razem postanowiła sprawdzić, czy pluszowy piesek ma zdrowe ząbki. Po wizycie piesek miał zdrowe zęby, a Klaudia - nową, różową plombę.
  Klaudia to nasza kolejna, dzielna pacjentka. Tym razem postanowiła sprawdzić, czy pluszowy piesek ma zdrowe ząbki. Po wizycie piesek miał zdrowe zęby, a Klaudia - nową, różową plombę.
 • Wojtuś to bardzo sympatyczny chłopiec. Po dzisiejszej wizycie lakowania ząbków, po wyjściu z gabinetu oznajmił dumnie siedzącej na poczekalni mamusi - "dziś bez problemów!",
  Wojtuś to bardzo sympatyczny chłopiec. Po dzisiejszej wizycie lakowania ząbków, po wyjściu z gabinetu oznajmił dumnie siedzącej na poczekalni mamusi - "dziś bez problemów!",
 • Kamilka przyjechała do nas z bardzo daleka. Zabrała ze sobą mamę oraz ulubioną maskotkę - pieska o imieniu Szarek. Kamilka zdecydowała się na leczenie ząbka z użyciem gazu rozweselającego. Wszystkim nam było wesoło! Już się nie możemy doczekać, kiedy znowu się zobaczymy.
  Kamilka przyjechała do nas z bardzo daleka. Zabrała ze sobą mamę oraz ulubioną maskotkę - pieska o imieniu Szarek. Kamilka zdecydowała się na leczenie ząbka z użyciem gazu rozweselającego. Wszystkim nam było wesoło! Już się nie możemy doczekać, kiedy znowu się zobaczymy.
 • Wiktoria ma już wszystkie ząbki zdrowe. Na zakończenie wizyty postanowiła sprawdzić, czy zabytkowe fotele są tak samo wygodne jak te używane dziś.
  Wiktoria ma już wszystkie ząbki zdrowe. Na zakończenie wizyty postanowiła sprawdzić, czy zabytkowe fotele są tak samo wygodne jak te używane dziś.
 • Martusia jest naszą milusińską pacjentką ze ślicznymi loczkami. Dobrze wie gdzie znajduje się nasz gabinet i nazywa go "Zęby".
  Martusia jest naszą milusińską pacjentką ze ślicznymi loczkami. Dobrze wie gdzie znajduje się nasz gabinet i nazywa go "Zęby".
 • Z Przechlewa przyjechały na wizytę Monika i Wojtek. Monika już była u nas i postanowiła tym razem zabrać ze sobą brata, żeby też zobaczył jak fajnie jest w gabinecie.
  Z Przechlewa przyjechały na wizytę Monika i Wojtek. Monika już była u nas i postanowiła tym razem zabrać ze sobą brata, żeby też zobaczył jak fajnie jest w gabinecie.