Nasi pacjenci 2017 rok

Nasi Pacjenci

Nasza mała pacjentka - Monkia przygotowała dla Pani Moniki niespodziankę. Bardzo nam się podobała prześliczna laurka.

 • Nasza mała pacjentka - Monkia przygotowała dla Pani Moniki niespodziankę. Bardzo nam się podobała prześliczna laurka.
  Nasza mała pacjentka - Monkia przygotowała dla Pani Moniki niespodziankę. Bardzo nam się podobała prześliczna laurka.
 • Wiktoria przyszła do nas zobaczyć jak wygląda praca dentysty. Ta adaptacyjna wizyta zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ Wiktoria naszemu smokowi pięknie wyleczyła zęby. Otrzymała również drobne prezenty i z ochotą umówiła się na kolejną wizytę. Tym razem by sprawdzić stan zdrowia swoich ząbków.
  Wiktoria przyszła do nas zobaczyć jak wygląda praca dentysty. Ta adaptacyjna wizyta zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ Wiktoria naszemu smokowi pięknie wyleczyła zęby. Otrzymała również drobne prezenty i z ochotą umówiła się na kolejną wizytę. Tym razem by sprawdzić stan zdrowia swoich ząbków.
 • Basia nie mogła doczekać się swojej wizyty u doktora Grzegorza. Z niecierpliwością otwierała drzwi do gabinetu patrząc czy już nadeszła jej pora. Dziewczynka z uśmiechem usiadła na fotel, a doktor opowiedział jej jak ważne jest mycie zębów i dbanie o higienę. Oczywiście po wizycie Basia otrzymała nagrodę.
  Basia nie mogła doczekać się swojej wizyty u doktora Grzegorza. Z niecierpliwością otwierała drzwi do gabinetu patrząc czy już nadeszła jej pora. Dziewczynka z uśmiechem usiadła na fotel, a doktor opowiedział jej jak ważne jest mycie zębów i dbanie o higienę. Oczywiście po wizycie Basia otrzymała nagrodę.
 • Dalia razem z mamą odwiedziła nasz gabinet akurat w Tłusty Czwartek. Wyjątkowo w tym dniu wszystkie wizyty nagradzae były pączkiem. Dalia pięknie nam pozowała do zdjęcia i pamiętała o umyciu zębów po ich zjedzeniu.
  Dalia razem z mamą odwiedziła nasz gabinet akurat w Tłusty Czwartek. Wyjątkowo w tym dniu wszystkie wizyty nagradzae były pączkiem. Dalia pięknie nam pozowała do zdjęcia i pamiętała o umyciu zębów po ich zjedzeniu.
 • Wojtek dzielnie stawił sie dzisiaj na wizytę w naszym gabinecie. Z ciekawością poznawał tajniki leczenia zębów i wspólnie z doktor Arletą leczył ząbki gabinetowemu Telesforkowi.
  Wojtek dzielnie stawił sie dzisiaj na wizytę w naszym gabinecie. Z ciekawością poznawał tajniki leczenia zębów i wspólnie z doktor Arletą leczył ząbki gabinetowemu Telesforkowi.
 • Julia przyszła na wizytę do naszego gabinetu z mamą. Widać że bardzo zafascynowała ją nasza praca. Może gdzieś tam drzemie potencjał na przyszłego stomatologa? Dzięki Juli nasz gabinetowy smok zyskał wszystkie zęby zdrowe i bardzo kolorowe.
  Julia przyszła na wizytę do naszego gabinetu z mamą. Widać że bardzo zafascynowała ją nasza praca. Może gdzieś tam drzemie potencjał na przyszłego stomatologa? Dzięki Juli nasz gabinetowy smok zyskał wszystkie zęby zdrowe i bardzo kolorowe.