Nasi pacjenci 2008

Nasi Pacjenci

Przedstawiamy naszych miłych pacjentów, którzy ostatnio odwiedzili nasz gabinet.

 • Zuzia to prawdziwa dama. Jak zwykle przywitała nas bardzo serdecznym uśmiechem. Teraz, kiedy ma już wszystkie ząbki zdrowe, z pewnościa będzie jeszcze częściej się uśmiechała. Przekonamy się o tym za jakiś czas na wizycie kontrolnej.
  Zuzia to prawdziwa dama. Jak zwykle przywitała nas bardzo serdecznym uśmiechem. Teraz, kiedy ma już wszystkie ząbki zdrowe, z pewnościa będzie jeszcze częściej się uśmiechała. Przekonamy się o tym za jakiś czas na wizycie kontrolnej.
 • Bardzo lubimy kiedy Maja nas odwiedza. Po dzisiejszej wizycie kolejne dwa ząbki mają śliczne, różowe plomby. Maja już się zastanawia, jaki kolor wybrać następnym razem. My już się nie możemy doczekać kolejnego spotkania.
  Bardzo lubimy kiedy Maja nas odwiedza. Po dzisiejszej wizycie kolejne dwa ząbki mają śliczne, różowe plomby. Maja już się zastanawia, jaki kolor wybrać następnym razem. My już się nie możemy doczekać kolejnego spotkania.
 • Wanesa uwielbia oglądać bajki podczas zabiegu. Zapatrzonej w Kubusia Puchatka bardzo szybko mija wizyta. A co najważniejsze jest bardzo odważna i sama wchodzi do gabinetu.
  Wanesa uwielbia oglądać bajki podczas zabiegu. Zapatrzonej w Kubusia Puchatka bardzo szybko mija wizyta. A co najważniejsze jest bardzo odważna i sama wchodzi do gabinetu.
 • Ta przemiła pacjentka, to Agnieszka. Jak zwykle przywitała nas uśmiechem. Bardzo dzielnie siedziała na fotelu podczas zakładania do ząbka kolorowej plomby. Teraz wszystkie zęby są zdrowe, a na dodatek kolorowe.
  Ta przemiła pacjentka, to Agnieszka. Jak zwykle przywitała nas uśmiechem. Bardzo dzielnie siedziała na fotelu podczas zakładania do ząbka kolorowej plomby. Teraz wszystkie zęby są zdrowe, a na dodatek kolorowe.
 • Oliwia to jedna z naszych najmłodszych pacjentek. To że zawsze jest radosna i uśmiechnięta, sprawia że i nam robi się wesoło. Dzisiaj założyła do ząbka śliczną różową plombkę.
  Oliwia to jedna z naszych najmłodszych pacjentek. To że zawsze jest radosna i uśmiechnięta, sprawia że i nam robi się wesoło. Dzisiaj założyła do ząbka śliczną różową plombkę.