Nasi pacjenci 2009

Nasi Pacjenci

Przedstawiamy naszych miłych pacjentów, którzy ostatnio odwiedzili nasz gabinet.

 • Oskar, siedząc na fotelu, zachouje się jak dorosły pacjent. Na ostatniej wizycie zalakowałyśmy mu aż 4 zęby. Za taką wytrwałość należy się duża pochwała.
  Oskar, siedząc na fotelu, zachouje się jak dorosły pacjent. Na ostatniej wizycie zalakowałyśmy mu aż 4 zęby. Za taką wytrwałość należy się duża pochwała.
 • Z bardzo daleka, bo aż z Holandii przyjechała do nas Vanesa. Razem z siostrą Nikolą odwiedza w Konarzynach swoją babcię. Cieszymy się, gdy przy tej okazji zjawia się również w naszym gabinecie.
  Z bardzo daleka, bo aż z Holandii przyjechała do nas Vanesa. Razem z siostrą Nikolą odwiedza w Konarzynach swoją babcię. Cieszymy się, gdy przy tej okazji zjawia się również w naszym gabinecie.
 • Tuż przed Świętami Wielkanocynmi odwiedził nasz gabinet Oskar. To bardzo dzielny pacjent. Myślimy, że na pewno zajączek zostawi coś dla niego w gniazdku ukrytym gdzieś w ogrodzie babci.
  Tuż przed Świętami Wielkanocynmi odwiedził nasz gabinet Oskar. To bardzo dzielny pacjent. Myślimy, że na pewno zajączek zostawi coś dla niego w gniazdku ukrytym gdzieś w ogrodzie babci.
 • Nikola jest naszą radosną, małą pacjentką. Z uśmiechem wchodzi do gabinetu, bo wie że ładny uśmiech to "zdrowe ząbki". Grzecznie siedzi na fotelu, oglądając swoją ulubioną bajeczkę. Nikola bardzo polubiła nasz gabinet, dlatego z niecierpliwością czka na kolejną wizytę.
  Nikola jest naszą radosną, małą pacjentką. Z uśmiechem wchodzi do gabinetu, bo wie że ładny uśmiech to "zdrowe ząbki". Grzecznie siedzi na fotelu, oglądając swoją ulubioną bajeczkę. Nikola bardzo polubiła nasz gabinet, dlatego z niecierpliwością czka na kolejną wizytę.
 • Zuzanna - wchodzi do gabinetu z uśmiechem, a wychodzi jeszcze bardziej uśmiechnięta. Wybierając nagrodę po udanym zabiegu zawsze pamięta o swoim młodszym bracie. Dba aby i on otrzymał coś miłego.
  Zuzanna - wchodzi do gabinetu z uśmiechem, a wychodzi jeszcze bardziej uśmiechnięta. Wybierając nagrodę po udanym zabiegu zawsze pamięta o swoim młodszym bracie. Dba aby i on otrzymał coś miłego.
 • Od wielu lat, sytematycznie odwiedza nasz gabinet Miłosz. Fluoryzacja jest jego ulubionym zabiegiem. Należy się Miłoszowi duża pochwała za wzorową profilaktykę.
  Od wielu lat, sytematycznie odwiedza nasz gabinet Miłosz. Fluoryzacja jest jego ulubionym zabiegiem. Należy się Miłoszowi duża pochwała za wzorową profilaktykę.
 • Te dwie uśmiechnięte damy to Wiktoria i Klaudia. Zawsze witają nas pieknym uśmiechem. Z wesołymi minami oglądają swoje ulubione bajki, gdy pani dentystka leczy ich ząbki. Za takie wzorowe zachowanie oraz za to, że tak pięknie dbają o ząbki, należą im się małe nagrody.
  Te dwie uśmiechnięte damy to Wiktoria i Klaudia. Zawsze witają nas pieknym uśmiechem. Z wesołymi minami oglądają swoje ulubione bajki, gdy pani dentystka leczy ich ząbki. Za takie wzorowe zachowanie oraz za to, że tak pięknie dbają o ząbki, należą im się małe nagrody.
 • Julia jest naszą stałą pacjentką i systematycznie odwiedza nasz gabinet. Dzisiaj nie przyszła do nas tylko z rodzicami, przyprowadziła ze sobą swoją młodszą siostrzyczkę. Karolinka z wielką ciekawością oglądała gabinet oraz wszystko co działo się wokoło. Oczywiście wszystko pokazywała i tłumaczyła jej Julka. Mając tak wspaniałego przewodnika pewnie często będzie nas odwiedzać.
  Julia jest naszą stałą pacjentką i systematycznie odwiedza nasz gabinet. Dzisiaj nie przyszła do nas tylko z rodzicami, przyprowadziła ze sobą swoją młodszą siostrzyczkę. Karolinka z wielką ciekawością oglądała gabinet oraz wszystko co działo się wokoło. Oczywiście wszystko pokazywała i tłumaczyła jej Julka. Mając tak wspaniałego przewodnika pewnie często będzie nas odwiedzać.
 • Natalia jest bardzo zdecydowną dziewczynką. Wchodząc do gabinetu od razu, bez wahania prosi o niebieską plombkę, nawet jeśli ma mieć wykonaną fluoryzację.
  Natalia jest bardzo zdecydowną dziewczynką. Wchodząc do gabinetu od razu, bez wahania prosi o niebieską plombkę, nawet jeśli ma mieć wykonaną fluoryzację.
 • Julia ze swoimi pięknymi warkoczykami, jak zawsze bardzo grzecznie siedziała na fotelu podczas wizyty. Dzięki temu, że systematycznie odwiedza nasz gabinet, może poszczycić się zdrowym uśmiechem. Od dzisiaj będzie nas odwiedzać na wizytach kontrolnych, bo leczenie już zakończyliśmy i wystarczy tylko systematycznie dbać o ząbki w domu.
  Julia ze swoimi pięknymi warkoczykami, jak zawsze bardzo grzecznie siedziała na fotelu podczas wizyty. Dzięki temu, że systematycznie odwiedza nasz gabinet, może poszczycić się zdrowym uśmiechem. Od dzisiaj będzie nas odwiedzać na wizytach kontrolnych, bo leczenie już zakończyliśmy i wystarczy tylko systematycznie dbać o ząbki w domu.