Nasi pacjenci 2009

Nasi Pacjenci

Przedstawiamy naszych najmilszych pacjentów, których obecność w gabinecie pozostawiła niezatarte wrażenia.

 • Maksymilian leczy się w naszym gabinecie ortodontycznie. Właśnie otrzymał nowy aparat. Podczas każdej wizyty zasypuje nas pytaniami i chce wszystko wiedzieć. Bardzo nas cieszy, że chce poznać nasza pracę. A może planuje zostać stomatologiem?
  Maksymilian leczy się w naszym gabinecie ortodontycznie. Właśnie otrzymał nowy aparat. Podczas każdej wizyty zasypuje nas pytaniami i chce wszystko wiedzieć. Bardzo nas cieszy, że chce poznać nasza pracę. A może planuje zostać stomatologiem?
 • Karolinka bardzo ostrożnie wchodzi do naszego gabinetu. Swoimi niebieskimi oczkami dokładnie rozgląda się dookoła. Natomiast po wizycie jest jak jej kręcone loczki, wesoła i zadowolona. Bardzo lubimy gdy nas odwiedza.
  Karolinka bardzo ostrożnie wchodzi do naszego gabinetu. Swoimi niebieskimi oczkami dokładnie rozgląda się dookoła. Natomiast po wizycie jest jak jej kręcone loczki, wesoła i zadowolona. Bardzo lubimy gdy nas odwiedza.
 • Daria zaczęła odwiedzać nasz gabinet, kiedy urodziła się jej siostrzyczka Marta. Po wizycie zawsze wybierała zabaweczkę dla siostry, a nie dla siebie. Dzisiaj wspólnie z Martą przychodzi do nas, a zabawki mogą wspólnie wybierać, każda dla siebie.
  Daria zaczęła odwiedzać nasz gabinet, kiedy urodziła się jej siostrzyczka Marta. Po wizycie zawsze wybierała zabaweczkę dla siostry, a nie dla siebie. Dzisiaj wspólnie z Martą przychodzi do nas, a zabawki mogą wspólnie wybierać, każda dla siebie.
 • Z dalekiego Gdańska przyjeżdża do nas Gaja. Zawsze gdy odwiedza Dziadków w Człuchowie przychodzi również do naszego gabinetu. Gaja bardzo dba o swoje ząbki. Dzięki temu chodzi ciągle uśmiechnięta i radosna.
  Z dalekiego Gdańska przyjeżdża do nas Gaja. Zawsze gdy odwiedza Dziadków w Człuchowie przychodzi również do naszego gabinetu. Gaja bardzo dba o swoje ząbki. Dzięki temu chodzi ciągle uśmiechnięta i radosna.
 • Szymon i Jakub przychodzą do naszego gabinetu na wizyty ortodontyczne. Dobrze wiedzą jak ważne jest mieć zdrowe i proste zęby. Dlatego z zainteresowaniem słuchają wskazówek jak dbać o higienę zębów.
  Szymon i Jakub przychodzą do naszego gabinetu na wizyty ortodontyczne. Dobrze wiedzą jak ważne jest mieć zdrowe i proste zęby. Dlatego z zainteresowaniem słuchają wskazówek jak dbać o higienę zębów.
 • Te dwie wesołe dziewczynki to Dominika i Weronika. Zawsze się uśmiechają. Wiedzą, że zdrowe zęby są tylko wtedy, gdy się o nie dba. Systematycznie oczyszcza szczoteczką i pastą.
  Te dwie wesołe dziewczynki to Dominika i Weronika. Zawsze się uśmiechają. Wiedzą, że zdrowe zęby są tylko wtedy, gdy się o nie dba. Systematycznie oczyszcza szczoteczką i pastą.
 • Zuzia odwiedza nas z wielka ochotą. Aby ustrzec się przed próchnicą, przyszła do gabinetu polakerować ząbki. Otwiera szeroko buzię, aby dokładnie pomalować wszystkie ząbki.
  Zuzia odwiedza nas z wielka ochotą. Aby ustrzec się przed próchnicą, przyszła do gabinetu polakerować ząbki. Otwiera szeroko buzię, aby dokładnie pomalować wszystkie ząbki.
 • Wśród wszystkich bajek, Tymoteusz najbardziej lubi Muminki. Nic więc dziwnego, że podczas fluoryzacji wpatrzony jest w ekran monitora.
  Wśród wszystkich bajek, Tymoteusz najbardziej lubi Muminki. Nic więc dziwnego, że podczas fluoryzacji wpatrzony jest w ekran monitora.