Nasi pacjenci 2010

Nasi Pacjenci

U Zuzi dostrzegliśmy wielki talent do pracy w gabinecie. Z zainteresowaniem przyglądała się każdemu zabiegowi i świetnie asystowała podczas lakowania zębów jaj kuzynowi Szymonowi.

 • U Zuzi dostrzegliśmy wielki talent do pracy w gabinecie. Z zainteresowaniem przyglądała się każdemu zabiegowi i świetnie asystowała podczas lakowania zębów jaj kuzynowi Szymonowi.
  U Zuzi dostrzegliśmy wielki talent do pracy w gabinecie. Z zainteresowaniem przyglądała się każdemu zabiegowi i świetnie asystowała podczas lakowania zębów jaj kuzynowi Szymonowi.
 • Może podczas kolejnych wizyt nie uda się jeszcze wykonać samodzielnie zabiegu, ale kontrolę jakości lakowania potrafi już zrobić.
  Może podczas kolejnych wizyt nie uda się jeszcze wykonać samodzielnie zabiegu, ale kontrolę jakości lakowania potrafi już zrobić.
 • Jakub uwielbia nas odwiedzać. Podczas każdej wizyty jest bardzo ciekawy wszystkiego dookoła i zadaje mnóstwo pytań. Dowiedzieliśmy się też, że jego ulubionym filmem jest Awatar. Niestety nie mogliśmy mu zaproponować obejrzenia tego filmu w gabinecie i to w wymiarze 3D.
  Jakub uwielbia nas odwiedzać. Podczas każdej wizyty jest bardzo ciekawy wszystkiego dookoła i zadaje mnóstwo pytań. Dowiedzieliśmy się też, że jego ulubionym filmem jest Awatar. Niestety nie mogliśmy mu zaproponować obejrzenia tego filmu w gabinecie i to w wymiarze 3D.
 • Zawsze jednak znajdzie się jakaś ciekawa bajka. Wybór nagrody sprawił Jakubowi pewien problem, jak się okazało chciał ją dać swojej dziesięciomiesięcznej siostrzyczce. W tej sytuacji trzeba było wybrać dwie nagrody.
  Zawsze jednak znajdzie się jakaś ciekawa bajka. Wybór nagrody sprawił Jakubowi pewien problem, jak się okazało chciał ją dać swojej dziesięciomiesięcznej siostrzyczce. W tej sytuacji trzeba było wybrać dwie nagrody.
 • Nasz gabinet odwiedza wiele dzieci, ale Lilia okazała się jednym z najdzielniejszych pacjentów. W czasie wizyty potrafiła wspaniale współpracować z lekarzem. Pewnie jeszcze nie jeden raz z ochotą nas odwiedzi. Powiedziała nam, że uwielbia pozować do zdjęć, więc bez trudu udało nam się zrobić jej tajemniczo uśmiechnięty portret.
  Nasz gabinet odwiedza wiele dzieci, ale Lilia okazała się jednym z najdzielniejszych pacjentów. W czasie wizyty potrafiła wspaniale współpracować z lekarzem. Pewnie jeszcze nie jeden raz z ochotą nas odwiedzi. Powiedziała nam, że uwielbia pozować do zdjęć, więc bez trudu udało nam się zrobić jej tajemniczo uśmiechnięty portret.
 • Niecodziennie odwiedzają nas prawdziwi kinomani. Jakub podczas całej wizyty nie odrywał nawet na chwilę wzroku z ekranu monitora. Pasjonująca bajka pochłonęła go całkowicie. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas jeszcze, by obejrzeć kolejny odcinek przygód swoich ulubionych bohaterów.
  Niecodziennie odwiedzają nas prawdziwi kinomani. Jakub podczas całej wizyty nie odrywał nawet na chwilę wzroku z ekranu monitora. Pasjonująca bajka pochłonęła go całkowicie. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas jeszcze, by obejrzeć kolejny odcinek przygód swoich ulubionych bohaterów.
 • Na swoją pierwszą wizytę w naszym gabinecie, Michał wybrał szczególny dzień. Lekarze i personel gabinetu wspólnie z przybyłymi tego dnia pacjentami, współdziałali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Michał bardzo się obawiał tej wizyty. Na wstępie zaznaczył, że można leczyć mu zęby, ale bez użycia maszyn znajdujących się w gabinecie. Jednak po niedługiej chwili, bez obaw miał polerowane aż trzy nowo założone plomby. Wybierając sobie zabawkę powiedział, że jeszcze tu wróci by uzbierać cały komplet samochodzików.
  Na swoją pierwszą wizytę w naszym gabinecie, Michał wybrał szczególny dzień. Lekarze i personel gabinetu wspólnie z przybyłymi tego dnia pacjentami, współdziałali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Michał bardzo się obawiał tej wizyty. Na wstępie zaznaczył, że można leczyć mu zęby, ale bez użycia maszyn znajdujących się w gabinecie. Jednak po niedługiej chwili, bez obaw miał polerowane aż trzy nowo założone plomby. Wybierając sobie zabawkę powiedział, że jeszcze tu wróci by uzbierać cały komplet samochodzików.