Nasi pacjenci 2012 rok

Nasi Pacjenci


 

 • Malwina z wielkim sukcesem zakończyła leczenie ząbków. Jest z siebie bardzo dumna oraz ze swoich złotych plomb. Od dzisiaj zatem może poszczycić się „Dyplomem dla właściciela pięknego uśmiechu”. Na potwierdzenie tego otrzymała również wspaniały złoty medal.
  Malwina z wielkim sukcesem zakończyła leczenie ząbków. Jest z siebie bardzo dumna oraz ze swoich złotych plomb. Od dzisiaj zatem może poszczycić się „Dyplomem dla właściciela pięknego uśmiechu”. Na potwierdzenie tego otrzymała również wspaniały złoty medal.
 • Nasza pacjentka Zuzanna jest zakochana w sukienkach i księżniczkach. Nawet jej szczoteczka do zębów jest z księżniczką. Dlatego pewnie uwielbia myć zęby i z ochotą siada na fotelu dentystycznym.
  Nasza pacjentka Zuzanna jest zakochana w sukienkach i księżniczkach. Nawet jej szczoteczka do zębów jest z księżniczką. Dlatego pewnie uwielbia myć zęby i z ochotą siada na fotelu dentystycznym.
 • Wiktor jest jednym z najmłodszych naszych pacjentów. Dzielnie zasiada na fotelu, oglądając ulubioną bajkę „Małe auta”. Zauroczony filmem wiadomo, że jako nagrodę zawsze wybierze samochodzik.
  Wiktor jest jednym z najmłodszych naszych pacjentów. Dzielnie zasiada na fotelu, oglądając ulubioną bajkę „Małe auta”. Zauroczony filmem wiadomo, że jako nagrodę zawsze wybierze samochodzik.
 • Pierwsza wizyta Jakuba odbyła się z wielkimi obawami. Po przełamaniu pierwszych lodów z ochotą przychodzi do gabinetu na zabieg z „wesołymi bąbelkami”, czyli z gazem rozweselający. Oczywiście zawsze towarzyszy mu jego ukochana małpka, a z nagród wybiera tylko króliki ponieważ w domu chce z nich uzbierać całą kolekcje.
  Pierwsza wizyta Jakuba odbyła się z wielkimi obawami. Po przełamaniu pierwszych lodów z ochotą przychodzi do gabinetu na zabieg z „wesołymi bąbelkami”, czyli z gazem rozweselający. Oczywiście zawsze towarzyszy mu jego ukochana małpka, a z nagród wybiera tylko króliki ponieważ w domu chce z nich uzbierać całą kolekcje.
 • Nikola to bardzo wesoła dziewczynka. Kiedy usiadła na fotelu i miała otworzyć usta, odsłoniły się takie oto zęby wampira. Dentysta przyznał się później, że nieco się przestraszył takiego widoku. Podczas wizyty bez problemu udało się przywrócić Nikoli radosny uśmiech wesołej dziewczynki :) .
  Nikola to bardzo wesoła dziewczynka. Kiedy usiadła na fotelu i miała otworzyć usta, odsłoniły się takie oto zęby wampira. Dentysta przyznał się później, że nieco się przestraszył takiego widoku. Podczas wizyty bez problemu udało się przywrócić Nikoli radosny uśmiech wesołej dziewczynki :) .
 • Ostatnio odwiedziła nas Roksana. Była bardzo dumna i zadowolona ze swojego leczenia. Bardzo ładnie współpracowała z dentystą i jak widać wyszła z gabinetu uśmiechnięta.
  Ostatnio odwiedziła nas Roksana. Była bardzo dumna i zadowolona ze swojego leczenia. Bardzo ładnie współpracowała z dentystą i jak widać wyszła z gabinetu uśmiechnięta.