Nasi pacjenci 2013 rok

Nasi Pacjenci

Patrycja to jedna z naszych najdzielniejszych małych pacjentek. W ramach opieki Gabinetu Uśmiechnij się nad dziećmi z Domu Dziecka, co tydzień odwiedza nas. Dziewczynka ochoczo i z uśmiechem od ucha do ucha każdego czwartku dzielnie się leczy. Patrycja zaprzyjaźniła się z naszym ogromnym gabinetowym smokiem. Towarzyszy jej podczas calej wizyty i cieszy się razem z nią, z coraz zdrowszych ząbków. A dzieki plombom w kolorach tęczy również coraz ładniejszych.

 

 

 

 • Patrycja to jedna z naszych najdzielniejszych małych pacjentek. W ramach opieki Gabinetu Uśmiechnij się nad dziećmi z Domu Dziecka, co tydzień odwiedza nas. Dziewczynka ochoczo i z uśmiechem od ucha do ucha każdego czwartku dzielnie się leczy. Patrycja zaprzyjaźniła się z naszym ogromnym gabinetowym smokiem. Towarzyszy jej podczas calej wizyty i cieszy się razem z nią, z coraz zdrowszych ząbków. A dzieki plombom w kolorach tęczy również coraz ładniejszych.
  Patrycja to jedna z naszych najdzielniejszych małych pacjentek. W ramach opieki Gabinetu Uśmiechnij się nad dziećmi z Domu Dziecka, co tydzień odwiedza nas. Dziewczynka ochoczo i z uśmiechem od ucha do ucha każdego czwartku dzielnie się leczy. Patrycja zaprzyjaźniła się z naszym ogromnym gabinetowym smokiem. Towarzyszy jej podczas calej wizyty i cieszy się razem z nią, z coraz zdrowszych ząbków. A dzieki plombom w kolorach tęczy również coraz ładniejszych.
 • Olek odwiedza nasz gabinet z wielką ochotą. Zawsze ma wiele pytań i dlatego najczęściej słyszymy jak mówi – a dlaczego … ? Jest bardzo solidnym pacjentem. Ząbki, zgodnie z zaleceniem dentysty, szczotkuje codziennie. Dzięki temu może się nimi chwalić, bo wyglądają jak perełki.
  Olek odwiedza nasz gabinet z wielką ochotą. Zawsze ma wiele pytań i dlatego najczęściej słyszymy jak mówi – a dlaczego … ? Jest bardzo solidnym pacjentem. Ząbki, zgodnie z zaleceniem dentysty, szczotkuje codziennie. Dzięki temu może się nimi chwalić, bo wyglądają jak perełki.
 • Wiktoria odwiedzając nas, chciała koniecznie przed wizytą przymierzyć sukienkę księżniczki. Tak jej się ona spodobała, że postanowiła wystąpić w niej podczas leczenia ząbka. Wyglądała jak prawdziwa królewna z bajki. Ponieważ uwielbia zwierzaki, nie miała problemu z wyborem nagrody po zejściu z fotela stomatologicznego.
  Wiktoria odwiedzając nas, chciała koniecznie przed wizytą przymierzyć sukienkę księżniczki. Tak jej się ona spodobała, że postanowiła wystąpić w niej podczas leczenia ząbka. Wyglądała jak prawdziwa królewna z bajki. Ponieważ uwielbia zwierzaki, nie miała problemu z wyborem nagrody po zejściu z fotela stomatologicznego.
 • Barbara, którą rodzice nazywają Basieńką, bardzo lubi przyjeżdżać do naszego gabinetu. Z całą odpowiedzialnością możemy potwierdzić - Basia ma wszystkie ząbki zdrowe. W skrytości dowiedzieliśmy się o jej słabości do lodów, które uwielbia. To tak jak nasz gabinetowy smok, z którym się zaprzyjaźniła. Aż trudno uwieżyć słowom mamy, że ta pogodna i radosna dziewczynka zamienia się czasami w małego, wesołego urwisa.
  Barbara, którą rodzice nazywają Basieńką, bardzo lubi przyjeżdżać do naszego gabinetu. Z całą odpowiedzialnością możemy potwierdzić - Basia ma wszystkie ząbki zdrowe. W skrytości dowiedzieliśmy się o jej słabości do lodów, które uwielbia. To tak jak nasz gabinetowy smok, z którym się zaprzyjaźniła. Aż trudno uwieżyć słowom mamy, że ta pogodna i radosna dziewczynka zamienia się czasami w małego, wesołego urwisa.
 • Bartosz ma szerokie zainteresowania. Wśród nich znalazło się również jedno związane z naszym gabinetem Stomatologia Uśmiechnij się. Bartosz z radością zakłada kolorowe wypełnienia naszemu gabinetowemu smokowi. Właśnie zakończył leczenie i sam ma wszystkie zdrowe zęby. Dlatego ze smutkiem rozstawał się z zaprzyjaźnionym smokiem.
  Bartosz ma szerokie zainteresowania. Wśród nich znalazło się również jedno związane z naszym gabinetem Stomatologia Uśmiechnij się. Bartosz z radością zakłada kolorowe wypełnienia naszemu gabinetowemu smokowi. Właśnie zakończył leczenie i sam ma wszystkie zdrowe zęby. Dlatego ze smutkiem rozstawał się z zaprzyjaźnionym smokiem.
 • Martyna wcześniej odwiedzała nasz gabinet, ale tylko obserwując jak brat Darek dzielnie siedzi na fotelu. Dzisiaj sama usiadła na fotel, by wygonić robaczki z ząbka. Jeszcze dwa dni temu, przed wizytą, na słowo ''dentysta'', robiła trochę kwaśną minę. Po dzisiejszej wizycie była bardzo zadowolona i uśmiechnięta. Pokazała wszystkim, że jest tak samo dzielna jak brat.
  Martyna wcześniej odwiedzała nasz gabinet, ale tylko obserwując jak brat Darek dzielnie siedzi na fotelu. Dzisiaj sama usiadła na fotel, by wygonić robaczki z ząbka. Jeszcze dwa dni temu, przed wizytą, na słowo ''dentysta'', robiła trochę kwaśną minę. Po dzisiejszej wizycie była bardzo zadowolona i uśmiechnięta. Pokazała wszystkim, że jest tak samo dzielna jak brat.
 • Zuzia i Karolina są siostrami i wspólnie odwiedziły dzisiaj nasz gabinet. Zuzia właśnie ukończyła leczenie i otrzymała wspaniały medal i dyplom. Może go teraz z dumą pokazywać wszystkim. Karolina tylko towarzyszyła swojej siostrze, bo może poszczycić się wszystkimi zdrowymi ząbkami.
  Zuzia i Karolina są siostrami i wspólnie odwiedziły dzisiaj nasz gabinet. Zuzia właśnie ukończyła leczenie i otrzymała wspaniały medal i dyplom. Może go teraz z dumą pokazywać wszystkim. Karolina tylko towarzyszyła swojej siostrze, bo może poszczycić się wszystkimi zdrowymi ząbkami.
 • Kinga odwiedziła już inne gabinety, ale jakoś nie była przekonana, by założyć sobie wypełnienie w zębie. Dopiero gdy zobaczyła ile kolorowych plombek ma nasz gabinetowy smok, zdecydowała się na leczenie. Uśmiech wrócił na jej twarz i z ochotą pozowała nam do zdjęcia.
  Kinga odwiedziła już inne gabinety, ale jakoś nie była przekonana, by założyć sobie wypełnienie w zębie. Dopiero gdy zobaczyła ile kolorowych plombek ma nasz gabinetowy smok, zdecydowała się na leczenie. Uśmiech wrócił na jej twarz i z ochotą pozowała nam do zdjęcia.
 • Okazało się, że nasz gabinet odwiedza prawdziwa kolekcjonerka. Laura zbiera po prostu kolorowe plombki. Do gabinetu przychodzi zawsze ze swoją ulubioną przytulanką, pachnącym misiem. Natomiast podczas wizyty prosi o połaskotanie ząbków. Zawsze jest bardzo grzeczną pacjentką.
  Okazało się, że nasz gabinet odwiedza prawdziwa kolekcjonerka. Laura zbiera po prostu kolorowe plombki. Do gabinetu przychodzi zawsze ze swoją ulubioną przytulanką, pachnącym misiem. Natomiast podczas wizyty prosi o połaskotanie ząbków. Zawsze jest bardzo grzeczną pacjentką.
 • Hania jest bardzo grzeczną pacjentką. Z ochotą odwiedza nasz gabinet. Po wizycie z zaciekawieniem przegląda zakamarki naszej „magicznej szuflady” wybierając zasłużoną nagrodę.
  Hania jest bardzo grzeczną pacjentką. Z ochotą odwiedza nasz gabinet. Po wizycie z zaciekawieniem przegląda zakamarki naszej „magicznej szuflady” wybierając zasłużoną nagrodę.
 • Wspaniałe trzylatki, Lena i Wit odwiedzili nasz gabinet wraz ze swoimi pluszakami, myszką i tygryskiem. Dumnie pokazywali nam swoje piękne zęby. Więc po wizycie wybrały sobie wspaniałe nagrody z "magicznej szuflady".
  Wspaniałe trzylatki, Lena i Wit odwiedzili nasz gabinet wraz ze swoimi pluszakami, myszką i tygryskiem. Dumnie pokazywali nam swoje piękne zęby. Więc po wizycie wybrały sobie wspaniałe nagrody z "magicznej szuflady".
 • Natalia, gdy pierwszy raz odwiedziła nasz gabinet, z wielką nieufnością siadała na fotelu. Dzisiaj może poszczycić się wielkim sukcesem w leczeniu. Ma wszystkie ząbki wyleczone, a na dowód tego otrzymała wspaniały dyplom i medal. I teraz z dumą może je wszystkim pokazać.
  Natalia, gdy pierwszy raz odwiedziła nasz gabinet, z wielką nieufnością siadała na fotelu. Dzisiaj może poszczycić się wielkim sukcesem w leczeniu. Ma wszystkie ząbki wyleczone, a na dowód tego otrzymała wspaniały dyplom i medal. I teraz z dumą może je wszystkim pokazać.
 • Kiedy do gabinetu weszła Nikol mieliśmy wrażenie, że odwiedza nas księżniczka z bajki. Po chwili jednak wszystko się wyjaśniło. Niezwykły strój naszej pacjentki to przebranie na bal, z którego właśnie wracała. Przez to cała wizyta odbywała się w bajkowej scenerii, a Nikol założyła kolorową plombę naszemu gabinetowemu smokowi.
  Kiedy do gabinetu weszła Nikol mieliśmy wrażenie, że odwiedza nas księżniczka z bajki. Po chwili jednak wszystko się wyjaśniło. Niezwykły strój naszej pacjentki to przebranie na bal, z którego właśnie wracała. Przez to cała wizyta odbywała się w bajkowej scenerii, a Nikol założyła kolorową plombę naszemu gabinetowemu smokowi.