Nasi pacjenci 2014 rok

Nasi Pacjenci

Mateusz jest jednym z naszych małych pacjentów. Ma 6 lat i bardzo chętnie uczęszcza do naszej kliniki. Podczas wyzyty z przyjemnością ogląda bajkę. Zaprzyjaźnił się też z gabinetowym smokiem. Wiadomo, z przyjacielem zawsze jest weselej.

 

 

 

 

 

 • Mateusz jest jednym z naszych małych pacjentów. Ma 6 lat i bardzo chętnie uczęszcza do naszej kliniki. Podczas wyzyty z przyjemnością ogląda bajkę. Zaprzyjaźnił się też z gabinetowym smokiem. Wiadomo, z przyjacielem zawsze jest weselej.
  Mateusz jest jednym z naszych małych pacjentów. Ma 6 lat i bardzo chętnie uczęszcza do naszej kliniki. Podczas wyzyty z przyjemnością ogląda bajkę. Zaprzyjaźnił się też z gabinetowym smokiem. Wiadomo, z przyjacielem zawsze jest weselej.
 • Basia systematycznie odwiedza nasz gabinet razem ze swoją siostrą Kingą. Uwielbia tańczyć, a od niedawna uczęszcza na nauki tańca. Tym razem przybyła na wizytę z pięknym mieniącym się białym kamieniem w dłoni. Jej ulubiony zwierzak to kotek, którego nazwała Tygrysek. Z ochotą przytula też gabinetowe smoki.
  Basia systematycznie odwiedza nasz gabinet razem ze swoją siostrą Kingą. Uwielbia tańczyć, a od niedawna uczęszcza na nauki tańca. Tym razem przybyła na wizytę z pięknym mieniącym się białym kamieniem w dłoni. Jej ulubiony zwierzak to kotek, którego nazwała Tygrysek. Z ochotą przytula też gabinetowe smoki.
 • Patrycja i Zuzia wyglądają jak bliźniaczki, chociaż dzieli je jeden rok różnicy wieku. Na swojej pierwszej wizycie wyszczotkowały naszemu gabinetowemu smokowi zęby tak, że świecą się do dzisiaj. Z tego widać, że i o swoje ząbki dbają równie pirczołowicie.
  Patrycja i Zuzia wyglądają jak bliźniaczki, chociaż dzieli je jeden rok różnicy wieku. Na swojej pierwszej wizycie wyszczotkowały naszemu gabinetowemu smokowi zęby tak, że świecą się do dzisiaj. Z tego widać, że i o swoje ząbki dbają równie pirczołowicie.
 • Lilianna jest jeną z naszych młodych pacjentek, ale już wie dlaczego trzeba dbać o zęby. Bardzo lubi je szczotkować i dlatego ma piękny zdrowy uśmiech. Na wizyty zawsze zabiera ze sobą swojego ulubionego pieska.
  Lilianna jest jeną z naszych młodych pacjentek, ale już wie dlaczego trzeba dbać o zęby. Bardzo lubi je szczotkować i dlatego ma piękny zdrowy uśmiech. Na wizyty zawsze zabiera ze sobą swojego ulubionego pieska.
 • Aleksandra i Tymon odwiedzają nasz gabinet co roku. Dzięki temu mają wszystkie ząbki zdrowe. Widać to na ich uśmiechach. Wiedzą, że słodycze i słodkie napoje nie służą zębom. Za swoją wiedzę o higienie oraz regularne odwiedzanie dentysty, przyznaliśmy im wspaniałe dyplomy.
  Aleksandra i Tymon odwiedzają nasz gabinet co roku. Dzięki temu mają wszystkie ząbki zdrowe. Widać to na ich uśmiechach. Wiedzą, że słodycze i słodkie napoje nie służą zębom. Za swoją wiedzę o higienie oraz regularne odwiedzanie dentysty, przyznaliśmy im wspaniałe dyplomy.
 • Karolina, Janek i Franek to bardzo wesołe rodzeństwo. Kiedy Franek leczył się w gabinecie, Karolina z Jankiem urządzili sobie bal przebierańców, korzystając z „magicznej garderoby” w naszym gabinecie.
  Karolina, Janek i Franek to bardzo wesołe rodzeństwo. Kiedy Franek leczył się w gabinecie, Karolina z Jankiem urządzili sobie bal przebierańców, korzystając z „magicznej garderoby” w naszym gabinecie.
 • Wiktoria jest naszą pacjentką od 3 lat. Bardzo systematycznie zgłasza się na fluoryzację. Dlatego może cieszyć się swoim pięknym uśmiechem. Po zakończonej wizycie najczęściej wybiera jako nagrodę cyrkonie, która umieszczona jest na jej malutkim paznokciu.
  Wiktoria jest naszą pacjentką od 3 lat. Bardzo systematycznie zgłasza się na fluoryzację. Dlatego może cieszyć się swoim pięknym uśmiechem. Po zakończonej wizycie najczęściej wybiera jako nagrodę cyrkonie, która umieszczona jest na jej malutkim paznokciu.
 • Adaś i Tomek to bardzo energiczni bracia. Ilekroć zjawiają się na wizytę w naszym gabinecie, rozpiera ich energia. Wszędzie ich pełno i gwarno, i tak pozostają pełni werwy do końca wizyty.
  Adaś i Tomek to bardzo energiczni bracia. Ilekroć zjawiają się na wizytę w naszym gabinecie, rozpiera ich energia. Wszędzie ich pełno i gwarno, i tak pozostają pełni werwy do końca wizyty.
 • Julka z niecierpliwością czekała na kolejną wizytę w naszym gabinecie. Na fotel usiadła w pięknej sukience, czując sie jak księżniczka na tronie.
  Julka z niecierpliwością czekała na kolejną wizytę w naszym gabinecie. Na fotel usiadła w pięknej sukience, czując sie jak księżniczka na tronie.
 • Aleksandra uwielbia przychodzić do naszego gabinetu na fluoryzację. Dlatego może cieszyć się pięknym uśmiechem. Ma wszystkie zęby zdrowe. Ostatnio powiedziała nam, że dostała od starszej siostry hulajnogę, z której jest bardzo zadowolona.
  Aleksandra uwielbia przychodzić do naszego gabinetu na fluoryzację. Dlatego może cieszyć się pięknym uśmiechem. Ma wszystkie zęby zdrowe. Ostatnio powiedziała nam, że dostała od starszej siostry hulajnogę, z której jest bardzo zadowolona.
 • Trzy księżniczki, a właściwie trzy siostry Martynka, Nadia i Paulinka odwiedziły nasz gabinet i przymierzały sukienki w naszej małej przebieralni. Pozując do zdjęć prezentowały się jak prawdziwe modelki.
  Trzy księżniczki, a właściwie trzy siostry Martynka, Nadia i Paulinka odwiedziły nasz gabinet i przymierzały sukienki w naszej małej przebieralni. Pozując do zdjęć prezentowały się jak prawdziwe modelki.
 • Martynka nie może się doczekać kiedy wypadnie jej kolejny mleczny ząbek. Czeka na odwiedziny wróżki zębuszki.
  Martynka nie może się doczekać kiedy wypadnie jej kolejny mleczny ząbek. Czeka na odwiedziny wróżki zębuszki.
 • Nadia troszkę nieśmiało usiadła na fotel. Ma duży talent muzyczny, ale przyznała że może zostanie jednak dentystką.
  Nadia troszkę nieśmiało usiadła na fotel. Ma duży talent muzyczny, ale przyznała że może zostanie jednak dentystką.
 • Paulinka z szerokim uśmiechem pozwoliła doktorowi Pawłowi wyleczyć wszystkie zęby.
  Paulinka z szerokim uśmiechem pozwoliła doktorowi Pawłowi wyleczyć wszystkie zęby.
 • Marysia i Wojtek to rodzeństwo. Marysia jest zawsze uśmiechnięta i gotowa do współpracy z lekarzem. Wojtka jak każdego chłopca bardzo ciekawi działanie wszystkich sprzętów stomatologicznych. Oboje zgodnie pozowały nam do zdjęcia wspólnie z naszymi gabinetowymi „przyjaciółmi – przytulankami”.
  Marysia i Wojtek to rodzeństwo. Marysia jest zawsze uśmiechnięta i gotowa do współpracy z lekarzem. Wojtka jak każdego chłopca bardzo ciekawi działanie wszystkich sprzętów stomatologicznych. Oboje zgodnie pozowały nam do zdjęcia wspólnie z naszymi gabinetowymi „przyjaciółmi – przytulankami”.
 • Zuzanna jest bardzo radosną i energiczną dziewczynką. Jednak dzisiejsza wizyta zasmuciła ją nieco, ponieważ było to jej ostatnie leczenie. Uśmiech przywrócił jej otrzymany dyplom. Bardzo się z niego ucieszyła. Wierzymy, że Zuzanna odwiedzi nas jeszcze, by potwierdzić na kontrolnej wizycie jak dobrze dba o swoje ząbki.
  Zuzanna jest bardzo radosną i energiczną dziewczynką. Jednak dzisiejsza wizyta zasmuciła ją nieco, ponieważ było to jej ostatnie leczenie. Uśmiech przywrócił jej otrzymany dyplom. Bardzo się z niego ucieszyła. Wierzymy, że Zuzanna odwiedzi nas jeszcze, by potwierdzić na kontrolnej wizycie jak dobrze dba o swoje ząbki.
 • Już mając 3 lata Laura zaczęła uczęszczać do naszego gabinetu. Robi to bardzo regularnie, będąc już naszą stałą pacjentką. Dzięki temu może poszczycić się bardzo zdrowymi ząbkami. Gratulujemy.
  Już mając 3 lata Laura zaczęła uczęszczać do naszego gabinetu. Robi to bardzo regularnie, będąc już naszą stałą pacjentką. Dzięki temu może poszczycić się bardzo zdrowymi ząbkami. Gratulujemy.
 • Oliwia dba o swoje ząbki i ma wszystkie zdrowe. W nagrodę jeden z nich został przyozdobiony różową cyrkonią. Teraz Oliwia z dumą może prezentować swój nowy uśmiech.
  Oliwia dba o swoje ząbki i ma wszystkie zdrowe. W nagrodę jeden z nich został przyozdobiony różową cyrkonią. Teraz Oliwia z dumą może prezentować swój nowy uśmiech.
 • Przemiła i zawsze uśmiechnięta Julia, z ochotą przychodzi do Pani Dorotki, na fluoryzację. Wie, że ząbkom potrzeba fluoru, by były bardziej odporne na wnikanie do nich złych bakterii. Tym razem na fotelu towarzyszył jej nasz zielony smok.
  Przemiła i zawsze uśmiechnięta Julia, z ochotą przychodzi do Pani Dorotki, na fluoryzację. Wie, że ząbkom potrzeba fluoru, by były bardziej odporne na wnikanie do nich złych bakterii. Tym razem na fotelu towarzyszył jej nasz zielony smok.
 • Nasz gabinet odwiedziło dzisiaj dwóch braci Kuba i Bartek. Podczas wizyty zainteresowała ich szczególnie elektryczna szczoteczka i model do nauki szczotkowania. Chłopcy z ochotą prezentowali technikę pielęgnacji zębów, którą podczas instruktażu przekazała im Pani higienistka.
  Nasz gabinet odwiedziło dzisiaj dwóch braci Kuba i Bartek. Podczas wizyty zainteresowała ich szczególnie elektryczna szczoteczka i model do nauki szczotkowania. Chłopcy z ochotą prezentowali technikę pielęgnacji zębów, którą podczas instruktażu przekazała im Pani higienistka.
 • Zuzia odwiedziła nasz gabinet po kilku miesiącach. Doskonale wie, że trzeba regularnie robić kontrolę swoich zębów. Jednak w pierwszym zdaniu zapytała nas – Dlaczego ten smok tak urósł?
  Zuzia odwiedziła nasz gabinet po kilku miesiącach. Doskonale wie, że trzeba regularnie robić kontrolę swoich zębów. Jednak w pierwszym zdaniu zapytała nas – Dlaczego ten smok tak urósł?
 • Małgosia pierwszy raz odwiedziła naszą klinikę. Pewnie dlatego zabrała ze sobą dwa ulubione „pluszaki”. Urzekła nas swoim uśmiechem, oraz tym, że z przyjemnością usiadła na fotelu stomatologicznym i wspaniale współpracowała z dentystą. Jako nagrodę wybrała zegarek, który z dumą wszystkim prezentuje.
  Małgosia pierwszy raz odwiedziła naszą klinikę. Pewnie dlatego zabrała ze sobą dwa ulubione „pluszaki”. Urzekła nas swoim uśmiechem, oraz tym, że z przyjemnością usiadła na fotelu stomatologicznym i wspaniale współpracowała z dentystą. Jako nagrodę wybrała zegarek, który z dumą wszystkim prezentuje.