O nas

Już od 1988 roku lekarz dentysta specjalista ortodonta Arleta Jażdżewska wraz ze swoim zespołem służy Państwu przywracając radość i uśmiech zdrowych zębów. Od 2005 roku działalność prowadzona jest w nowoczesnym gabinecie w Człuchowie przy ulicy Wołodyjowskiego 2.

Przyjazny, rodzinny gabinet oferuje Państwu kompleksowy zakres usług stomatologicznych dbając o zdrowie nie tylko dorosłych ale również naszych najmłodszych pacjentów. To specjalnie dla nich wprowadziliśmy szereg udogodnień, by czuli, że są wśród przyjaznych im osób, a leczenie było wspaniałą przygodą w drodze do zdrowia.

Wyposażenie gabinetu podąża za najnowszymi osiągnięciami w stomatologii, by sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom. Zdajemy sobie sprawę, że w nasze ręce oddane zostaje największe dobro – zdrowie – dlatego ustawicznie szkolimy się zarówno w kraju jaki i za granicą u uznanych wykładowców.

Jesteśmy dumni, że obdarzyliście nas Państwo swoim zaufaniem i jesteście naszymi Pacjentami. Jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, zapraszamy do grona ludzi radośnie uśmiechniętych i szczęśliwych.