Wybielanie

Biel naszych zębów w wyniku długotrwałego oddziaływania różnych barwników ulega stopniowemu przebarwieniu. "Kolorowe" jedzenie i napoje z czasem wnikają w głębsze warstwy zęba zmieniając jego kolor. Szczotkowanie, nawet bardzo dokładne i częste nie zdoła przywrócić ich naturalnej bieli. Istnieje jednak możliwość by znowu cieszyć się lśniącym uśmiechem.

Polecamy szybkie i bezpieczne wybielanie zębów systemie  Beyond.

Beyond jest jednorazowym zabiegiem naświetlenia zębów widmem niebieskiego światła, którego spektrum długości fali optycznej aktywuje reakcję fotochemiczną  w żelu aplikowanym na zęby. W skład żelu wybielającego wchodzi 15 % nadtlenek wodoru.

Metoda jest całkowicie bezpieczna i wielokrotnie przetestowana w instytutach i klinikach na całym świecie

System Beyond:

  • pozwala wybielić zęby przebarwione nie tylko w wyniku palenia tytoniu, picia kawy, herbaty, czerwonego wina, czy coli, ale również przebarwione tetracykliną, fluorem oraz na skutek stosowania leków.
  • zależnie od tego jak ciemne były przebarwienia, można uzyskać efekt bielszych zębów od 5 do 14 odcieni w skali VITA.
  • efekt wybielenia utrzymuje się zwykle przez dwa lata. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji oraz sposobu odżywiania się.
  • w porównaniu do innych metod ten system pozwala natychmiast, bez żadnych efektów ubocznych uzyskać najlepszy możliwy rezultat, działając jednocześnie na wszystkie zęby.
  • podczas jednej wizyty, w zaledwie 45 minut, przebarwienia powstałe przez wiele lat znikają.
  • zimne światło uzyskane w urządzeniu Beyond całkowicie eliminuje światło podczerwone i nadfioletowe nie powodując nagrzewania się oraz podrażnienia nerwów. Środek wybielający oparty jest na składnikach wodnych nie uszkadzających zębów ani szkliwa.


Po zabiegu należy przez 48 godzin zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, czerwonego wina, coli i innych "kolorowych" pokarmów. Aby najdłużej utrzymać uzyskany efekt podczas szczotkowania zębów zaleca się używania past wybielającej Perl White.

Więcej szczegółów na temat systemu wybielania zębów Boyond można uzyskać na stronie
www.wybielanie.pl . Na wszelkie pytania i wątpliwości można uzyskać odpowiedzi podczas wizyty w naszym gabinecie.

Wśród innych metod wybielania zębów dużą popularnością cieszy się nocne, nakładkowe wybielanie zębów. Wykorzystuje się tu indywidualnie przygotowane szyny, do których aplikuje się żel wybielający. Szyny zakładane są na zęby, najczęściej na czas nocy. Okres wybielania trwa około dwóch tygodni, a cały proces wybielania jest kontynuowany przez pacjenta samodzielnie w domu.